Praca w Gunfire

GF CORP, jeden z liderów branży airsoft w Europie, poszukuje kandydatów na stanowiska:

Magazynier

Miejsce pracy: Wrocław

Region: dolnośląskie

Obowiązki:

  • Przyjmowanie dostaw
  • Rozlokowywanie towaru na magazynie
  • Kompletacja oraz przygotowanie towaru do wysyłki
  • Utrzymanie porządku w magazynie

Wymagania:

  • Odpowiedzialność i dokładność
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Uczciwość, rzetelność i punktualność
  • Nie wymagamy doświadczenia
  • Uprawnienia na wózek widłowy mile widziane

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w firmie o pozycji lidera na rynku, w ciekawej branży
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach organizacji
  • Pracę w młodym zgranym zespole oraz otwartą i przyjazną atmosferę
  • Możliwość realizowania własnych umiejętności i ciągłego rozwoju
  • Dofinansowanie karty Multi Sport, cateringu firmowego oraz pakiet medyczny

CV prosimy wysyłać na adres hr@gfcorp.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

UWAGA: profil wykształcenia nie jest najważniejszy. Bardzo duże znaczenie ma osobowość kandydata oraz praktyczne umiejętności. Szansę na pracę ma każda osoba charakteryzująca się determinacją, entuzjazmem, kreatywnością oraz samodzielnością. Jednocześnie cenimy sobie osoby potrafiące pracować w zespole, posiadające pasje, dbające o swój rozwój zawodowy.

Zamknij
pixel